Rychlé zprávy

 • Pátek, 3. únor, 2017

  DMCZ zve do Jablonce nad Nisou na Živou knihovnu povolání

  Projít se živou knihovnou povolání se budou moci ve středu 15. února žáci posledních ročníků základních škol v jabloneckém Eurocentru. Akce se stejnojmenným názvem má cíl motivovat zájem dětí o studium technických oborů. Živou knihovnu povolání podpořil svou záštitou také primátor Jablonce Petr Beitl.  

  Více »

 • Čtvrtek, 3. listopad, 2016

  Přijďte nahlédnout do našeho závodu v rámci připravované exkurze rodičů s dětmi rozhodujícími se o volbě svého povolání

  Máte doma budoucího středoškoláka a stále se rozhodujete, kam podat jeho přihlášku na střední...

  Více »

 • Pátek, 29. duben, 2016

  Prostor k expanzi dostala také kvalita < nová laboratoř>

  V uplynulých měsících jsme často zmiňovali kroky vedoucí k zefektivnění systému logistiky a zjednodušení toku materiálu ve výrobě. V pozadí ale nezůstalo ani heslo „QUALITY FIRST“. V rámci projektu DANTOTSU vyrostla nejen Západní přístavba, ale došlo také ke sloučení našich dvou laboratoří dříve rozdělených na sériovou a před sériovou fázi do jednoho společného prostoru, který vznikl stavebními úpravami rozšiřujícími původní sídlo sériové fáze o nové patro. Celý projekt od výběru finálního layoutu po uvedení do provozu trval jeden rok a obnášel investici 13 mil. korun.

  Více »

 • Čtvrtek, 21. duben, 2016

  DMCZ navštívil primátor města

  21. dubna jsme měli tu čest poprvé provést naším závodem primátora města a představit mu při té příležitosti nejen historii DMCZ a portfolio výrobků, ale také naší vizi a budoucnost, ke které směřujeme.

  Více »

 • Úterý, 22. březen, 2016

  Ocenění Toyota Soběstačný dodavatel 2015

  22. 3. předal prezident DSBE (Denso Sales Belgium) Takahashi Nagata a ochodní ředitel DSBE Nick Compton panu Balatkovi za přítomnosti managementu DMCZ cenu Toyota Motor Europe „Soběstačný dodavatel roku 2015“ („Self Reliant Supplier Award“).

  Více »

Celkem záznamů:192|◄12345►|

» Tiskové zprávy a oznámení

 • Pátek, 10. březen, 2017

  Sloučení DMCZ a ASCZ

  Společnosti DENSO MANUFACTURING CZECH s.r.o. (DMCZ) a DENSO AIR SYSTEMS CZECH s.r.o. (ASCZ) oznámily, že se rozhodly spojit své síly a vytvořit silnější obchodní partnerství za účelem posílení svých obchodních aktivit v České republice. Sídlo obou společností se nachází v Liberci v průmyslové zóně Jih.

  Více »

 • Čtvrtek, 1. září, 2016

  Nový prezident DMCZ Shinichiro Yamaji

  DENSO Manufacturing Czech s.r.o. (DMCZ) si Vám dovoluje oznámit, že s platností od 1. 9. 2016 byl novým prezidentem společnosti jmenován pan Shinichiro Yamaji. Ve funkci tak vystřídá Dr. Ing. Karla Balatku, který na pozici působil od roku 2010.

  Více »

Více tiskových zpráv »

Projekt EDUCA

Specifické vzdělávání společnosti DENSO MANUFACTURING CZECH s.r.o.