DMCZ zve do Jablonce nad Nisou na Živou knihovnu povolání

DMCZ zve do Jablonce nad Nisou na Živou knihovnu povolání

Pátek, 3. únor, 2017

Projít se živou knihovnou povolání se budou moci ve středu 15. února žáci posledních ročníků základních škol v jabloneckém Eurocentru. Akce se stejnojmenným názvem má cíl motivovat zájem dětí o studium technických oborů. Živou knihovnu povolání podpořil svou záštitou také primátor Jablonce Petr Beitl.

 

Živou knihovnu povolání organizuje Svaz průmyslu a dopravy ČR. „Žáci budou mít možnost se postupně seznámit s cca 12 profesemi. Mohou si pohovořit s pracovníky, kteří konkrétní povolání vykonávají, zeptat se na to, co je zajímá. Budou také mít možnost si leccos na místě i prakticky vyzkoušet,“ přibližuje průběh Naděžda Vojtíšková, regionální manažerka svazu a dodává, že akce úspěšně proběhla například i České Lípě nebo v Liberci. V Eurocentru kromě zástupců nejrůznějších firem, budou také zástupci Úřadu práce ČR, kteří jsou připraveni zájemcům poradit s volbou budoucího povolání a výběrem střední školy.

DMCZ na místě představí práci techniků kvality (CMM), kteří kromě vyprávění o naší laboratoři žákům ukážou naživo práci s 3D scannerem. 

 Akce je určena předem registrovaným základním školám. Více informací sdělí Naděžda Vojtíšková, regionální manažerka pro Liberecký kraj na e-mailu nvojtiskova@spcr.cz.

 

 

Zpět na výpis

» Tiskové zprávy a oznámení

 • Středa, 28. březen, 2018

  Fúze sloučením

  Společnosti DENSO MANUFACTURING CZECH s.r.o. (DMCZ) a DENSO AIR SYSTEMS CZECH s.r.o. (ASCZ) podnikly další kroky ke svému dalšímu sbližování za účelem posílení svých obchodních aktivit v České republice.

  Více »

 • Středa, 4. říjen, 2017

  Navýšení nástupní mzdy operátorů

  Společnost DENSO MANUFACTURING CZECH s.r.o. (DMCZ) informuje o navýšení nástupní mzdy na pozici operátor výroby platné od října 2017. Rozhodnutí je výsledkem dlouhodobého interního vyjednávání, jak reagovat na současnou situaci na trhu práce.

  Více »

Více tiskových zpráv »

Projekt EDUCA

Specifické vzdělávání společnosti DENSO MANUFACTURING CZECH s.r.o.