Navštivte od září náš exponát v Technickém muzeu

Navštivte od září náš exponát v Technickém muzeu

Čtvrtek, 3. srpen, 2017

9. září otevře Technické muzeum v Liberci brány nových pavilonů. V jednom z nich budou strojírenské firmy na funkčních exponátech představovat svá umění. A DENSO bude u toho!

Neváhejte a vyražte se podívat na náš model robotického kontrolního pracoviště. Přesně takové používáme společně s dalšími stroji na konci každé výrobní linky. Během méně než půl minuty zkontroluje na výrobní lince více než šedesát pozic. Zvládnete najít chyby dříve než on? Na vyzkoušení budete mít dva roky.

Když budete mít štěstí, potkáte při návštěvě muzea jeho zakladatele pana Němečka, dobrého přítele DENSA, pamětníka skvétajícího průmyslu v našem regionu a skvělého vypravěče, který vás zahrne zajímavostmi nabitými historkami.

 Ing. Jiří  Němeček, CSc. se svou ženou při návštěvě DENSO vánoční párty 2016

 

Více o přípravách na https://www.genusplus.cz/zblizka/regionalni-um/horke-leto-technickeho-muzea-liberec-do-podzimu-se-trikrat-zvetsi

Zpět na výpis

» Tiskové zprávy a oznámení

 • Pátek, 10. březen, 2017

  Sloučení DMCZ a ASCZ

  Společnosti DENSO MANUFACTURING CZECH s.r.o. (DMCZ) a DENSO AIR SYSTEMS CZECH s.r.o. (ASCZ) oznámily, že se rozhodly spojit své síly a vytvořit silnější obchodní partnerství za účelem posílení svých obchodních aktivit v České republice. Sídlo obou společností se nachází v Liberci v průmyslové zóně Jih.

  Více »

 • Čtvrtek, 1. září, 2016

  Nový prezident DMCZ Shinichiro Yamaji

  DENSO Manufacturing Czech s.r.o. (DMCZ) si Vám dovoluje oznámit, že s platností od 1. 9. 2016 byl novým prezidentem společnosti jmenován pan Shinichiro Yamaji. Ve funkci tak vystřídá Dr. Ing. Karla Balatku, který na pozici působil od roku 2010.

  Více »

Více tiskových zpráv »

Projekt EDUCA

Specifické vzdělávání společnosti DENSO MANUFACTURING CZECH s.r.o.