Navštivte od září náš exponát v Technickém muzeu

Navštivte od září náš exponát v Technickém muzeu

Čtvrtek, 3. srpen, 2017

9. září otevře Technické muzeum v Liberci brány nových pavilonů. V jednom z nich budou strojírenské firmy na funkčních exponátech představovat svá umění. A DENSO bude u toho!

Neváhejte a vyražte se podívat na náš model robotického kontrolního pracoviště. Přesně takové používáme společně s dalšími stroji na konci každé výrobní linky. Během méně než půl minuty zkontroluje na výrobní lince více než šedesát pozic. Zvládnete najít chyby dříve než on? Na vyzkoušení budete mít dva roky.

Když budete mít štěstí, potkáte při návštěvě muzea jeho zakladatele pana Němečka, dobrého přítele DENSA, pamětníka skvétajícího průmyslu v našem regionu a skvělého vypravěče, který vás zahrne zajímavostmi nabitými historkami.

 Ing. Jiří  Němeček, CSc. se svou ženou při návštěvě DENSO vánoční párty 2016

 

Více o přípravách na https://www.genusplus.cz/zblizka/regionalni-um/horke-leto-technickeho-muzea-liberec-do-podzimu-se-trikrat-zvetsi

Zpět na výpis

» Tiskové zprávy a oznámení

 • Středa, 28. březen, 2018

  Fúze sloučením

  Společnosti DENSO MANUFACTURING CZECH s.r.o. (DMCZ) a DENSO AIR SYSTEMS CZECH s.r.o. (ASCZ) podnikly další kroky ke svému dalšímu sbližování za účelem posílení svých obchodních aktivit v České republice.

  Více »

 • Středa, 4. říjen, 2017

  Navýšení nástupní mzdy operátorů

  Společnost DENSO MANUFACTURING CZECH s.r.o. (DMCZ) informuje o navýšení nástupní mzdy na pozici operátor výroby platné od října 2017. Rozhodnutí je výsledkem dlouhodobého interního vyjednávání, jak reagovat na současnou situaci na trhu práce.

  Více »

Více tiskových zpráv »

Projekt EDUCA

Specifické vzdělávání společnosti DENSO MANUFACTURING CZECH s.r.o.