Bezpečnost a ochrana zdraví při práci (BOZP)


Bezpečnost a ochrana zdraví při práci patří, společně s kvalitou našich výrobků a ochranou životního prostředí, mezi prioritní oblasti DMCZ.

Abychom demonstrovali náš zvýšený zájem o BOZP, rozhodlo vedení společnosti DMCZ o zavedení Systému managementu BOZP (tj. OHSAS) dle normy ČSN OHSAS 18 001:2008. Stejně jako v oblastech kvality a životního prostředí, se jedná o certifikovaný systém, jehož funkčnost je pravidelně ověřována externími auditory.

V současné době jsme ve fázi příprav zavádění systému OHSAS a našim cílem je certifikovat tento systém na podzim roku 2010.

Jedním z prvních kroků bylo vydání Politiky BOZP, v níž naleznete naše závazky s důrazem na preventivní přístupy a neustálé zlepšování.

      

      

 

 

» Tiskové zprávy a oznámení

 • Středa, 28. březen, 2018

  Fúze sloučením

  Společnosti DENSO MANUFACTURING CZECH s.r.o. (DMCZ) a DENSO AIR SYSTEMS CZECH s.r.o. (ASCZ) podnikly další kroky ke svému dalšímu sbližování za účelem posílení svých obchodních aktivit v České republice.

  Více »

 • Středa, 4. říjen, 2017

  Navýšení nástupní mzdy operátorů

  Společnost DENSO MANUFACTURING CZECH s.r.o. (DMCZ) informuje o navýšení nástupní mzdy na pozici operátor výroby platné od října 2017. Rozhodnutí je výsledkem dlouhodobého interního vyjednávání, jak reagovat na současnou situaci na trhu práce.

  Více »

Více tiskových zpráv »

Projekt EDUCA

Specifické vzdělávání společnosti DENSO MANUFACTURING CZECH s.r.o.