Bezpečnost a ochrana zdraví při práci (BOZP)


Bezpečnost a ochrana zdraví při práci patří, společně s kvalitou našich výrobků a ochranou životního prostředí, mezi prioritní oblasti DMCZ.

Abychom demonstrovali náš zvýšený zájem o BOZP, rozhodlo vedení společnosti DMCZ o zavedení Systému managementu BOZP (tj. OHSAS) dle normy ČSN OHSAS 18 001:2008. Stejně jako v oblastech kvality a životního prostředí, se jedná o certifikovaný systém, jehož funkčnost je pravidelně ověřována externími auditory.

V současné době jsme ve fázi příprav zavádění systému OHSAS a našim cílem je certifikovat tento systém na podzim roku 2010.

Jedním z prvních kroků bylo vydání Politiky BOZP, v níž naleznete naše závazky s důrazem na preventivní přístupy a neustálé zlepšování.

      

      

 

 

» Tiskové zprávy a oznámení

 • Pátek, 10. březen, 2017

  Sloučení DMCZ a ASCZ

  Společnosti DENSO MANUFACTURING CZECH s.r.o. (DMCZ) a DENSO AIR SYSTEMS CZECH s.r.o. (ASCZ) oznámily, že se rozhodly spojit své síly a vytvořit silnější obchodní partnerství za účelem posílení svých obchodních aktivit v České republice. Sídlo obou společností se nachází v Liberci v průmyslové zóně Jih.

  Více »

 • Čtvrtek, 1. září, 2016

  Nový prezident DMCZ Shinichiro Yamaji

  DENSO Manufacturing Czech s.r.o. (DMCZ) si Vám dovoluje oznámit, že s platností od 1. 9. 2016 byl novým prezidentem společnosti jmenován pan Shinichiro Yamaji. Ve funkci tak vystřídá Dr. Ing. Karla Balatku, který na pozici působil od roku 2010.

  Více »

Více tiskových zpráv »

Projekt EDUCA

Specifické vzdělávání společnosti DENSO MANUFACTURING CZECH s.r.o.