CSR - Společenská odpovědnost

 

DSC02566.jpg

Česká pobočka světového výrobce automobilových systémů a dílů společnosti DENSO se stejně jako ostatní světové pobočky nehodlá chovat lhostejně k regionu, kde působí. Zapojuje se do projektů CSR, které mající pozitivní vliv na životní prostředí, kulturní a společenské dění v regionu a nepřímo tak posiluje ekonomickou úroveň liberecka.

 

Důkazem dobrého vzhatu společnosti k životnímu prostředí je i ta skutečnost, že "Chránit životní prostředí a být zodpovědným členem společnosti“ je jednou ze základních vizí společnosti.

ruce.jpg

 

 

globálního projektu CSR – Společenská odpovědnost se DMCZ aktivně účastní již od roku 2008

 

- dokument - "Prohlášení o společenské odpovědnosti"

 

Realizované projekty v oblasti CSR

» Tiskové zprávy a oznámení

 • Pátek, 10. březen, 2017

  Sloučení DMCZ a ASCZ

  Společnosti DENSO MANUFACTURING CZECH s.r.o. (DMCZ) a DENSO AIR SYSTEMS CZECH s.r.o. (ASCZ) oznámily, že se rozhodly spojit své síly a vytvořit silnější obchodní partnerství za účelem posílení svých obchodních aktivit v České republice. Sídlo obou společností se nachází v Liberci v průmyslové zóně Jih.

  Více »

 • Čtvrtek, 1. září, 2016

  Nový prezident DMCZ Shinichiro Yamaji

  DENSO Manufacturing Czech s.r.o. (DMCZ) si Vám dovoluje oznámit, že s platností od 1. 9. 2016 byl novým prezidentem společnosti jmenován pan Shinichiro Yamaji. Ve funkci tak vystřídá Dr. Ing. Karla Balatku, který na pozici působil od roku 2010.

  Více »

Více tiskových zpráv »

Projekt EDUCA

Specifické vzdělávání společnosti DENSO MANUFACTURING CZECH s.r.o.