Kvalita


Mezi hlavní priority DMCZ patří dosahování nejvyšší úrovně kvality a bezpečnosti našich výrobků v oblasti výroby klimatizačních jednotek, vedoucí ke splnění potřeb a očekávání našich zákazníků.

Firma je certifikována dle normy pro řízení jakosti ISO/TS 16949:2002, kde jsou jasné požadavky pro zabezpečení potřeb zákazníka.

Systém kvality je založen na definovaných požadavcích normy, jako je prevence, neustálé zlepšování procesů a předcházení opakování problémů. Požadavek zákazníka je 0 chyb. Velký důraz je kladen i na rychlost reakce při zjištění problému a na rychlost nápravy.

Vedení společnosti si je vědomo důležitosti znalostí a dovedností zaměstnanců a proto jsou vynakládány nemalé finanční prostředky na jejich vzdělávání a zdokonalování.

Celková stabilita firmy, její budoucnost a ziskovost je založena na neustále zlepšující se dynamice jednotlivých pracovišť a na snižování interních i externích reklamací. Naše účast v nových projektech ukazuje na vysokou úroveň kvality výrobků.

 

         

» Tiskové zprávy a oznámení

 • Úterý, 19. červen, 2018

  REKONSTRUKCE UL. ČESKÉ MLÁDEŽE - INFO

  KDY: 1. 7. – 13. 10. 2018 (105 dní) KDE: oprava silnice od mostu až po kruhový objezd u Magny...

  Více »

 • Středa, 28. březen, 2018

  Fúze sloučením

  Společnosti DENSO MANUFACTURING CZECH s.r.o. (DMCZ) a DENSO AIR SYSTEMS CZECH s.r.o. (ASCZ) podnikly další kroky ke svému dalšímu sbližování za účelem posílení svých obchodních aktivit v České republice.

  Více »

Více tiskových zpráv »

Projekt EDUCA

Specifické vzdělávání společnosti DENSO MANUFACTURING CZECH s.r.o.