Životní prostředí


Vedle striktního plnění jakostních požadavků zákazníků je pro DMCZ samozřejmou prioritou dodržování všech zákonných norem vztahujících se k její činnosti v oblasti ochrany životního prostředí.

Vyhlášením politiky pro otázky životního prostředí 1. února 2007 a zavedením systému EMS podle norem ČSN EN ISO 14001:2005 (řízeného přístupu k životnímu prostředí) se společnost DMCZ zavázala ke snižování spotřeby surovin a energií, minimalizaci vzniku odpadů i prevenci znečišťování vod a ovzduší.

      

Od roku 2013 se DMCZ zapojila do projektu „Zelená firma“, v rámci kterého svým zaměstnancům nabízíme sběr drobných elektrozařízení a baterií.

     


    

» Tiskové zprávy a oznámení

 • Středa, 28. březen, 2018

  Fúze sloučením

  Společnosti DENSO MANUFACTURING CZECH s.r.o. (DMCZ) a DENSO AIR SYSTEMS CZECH s.r.o. (ASCZ) podnikly další kroky ke svému dalšímu sbližování za účelem posílení svých obchodních aktivit v České republice.

  Více »

 • Středa, 4. říjen, 2017

  Navýšení nástupní mzdy operátorů

  Společnost DENSO MANUFACTURING CZECH s.r.o. (DMCZ) informuje o navýšení nástupní mzdy na pozici operátor výroby platné od října 2017. Rozhodnutí je výsledkem dlouhodobého interního vyjednávání, jak reagovat na současnou situaci na trhu práce.

  Více »

Více tiskových zpráv »

Projekt EDUCA

Specifické vzdělávání společnosti DENSO MANUFACTURING CZECH s.r.o.