Stravování


 

Jídelna a kantýna

 

jidelna_01.jpg

jidelna_02.jpg

 

 

 

 

 

 

 

Denso Manufacturing Czech s.r.o. nabízí strávníkům hotová jídla, japonské menu, studený bar (zeleninový či ovocný), zeleninový talíř, teplý bufet, minutku a dvě hotová jídla denně.

Od brzkého rána do pozdního odpoledne využívají zaměstnanci i externí pracovníci prostory naší stravovny. Dodavatel pro naše strávníky zajišťuje snídaně, obědy i večeře. V letních měsících umožňujeme strávníkům konzumaci jídel venku. K dispozici je rovněž široká nabídka nápojů a potravin, vč. nabídky mražených jídel a nápojových automatů na chlazené i teplé nápoje.

Zpět

» Tiskové zprávy a oznámení

 • Středa, 4. říjen, 2017

  Navýšení nástupní mzdy operátorů

  Společnost DENSO MANUFACTURING CZECH s.r.o. (DMCZ) informuje o navýšení nástupní mzdy na pozici operátor výroby platné od října 2017. Rozhodnutí je výsledkem dlouhodobého interního vyjednávání, jak reagovat na současnou situaci na trhu práce.

  Více »

 • Pátek, 10. březen, 2017

  Sloučení DMCZ a ASCZ

  Společnosti DENSO MANUFACTURING CZECH s.r.o. (DMCZ) a DENSO AIR SYSTEMS CZECH s.r.o. (ASCZ) oznámily, že se rozhodly spojit své síly a vytvořit silnější obchodní partnerství za účelem posílení svých obchodních aktivit v České republice. Sídlo obou společností se nachází v Liberci v průmyslové zóně Jih.

  Více »

Více tiskových zpráv »

Projekt EDUCA

Specifické vzdělávání společnosti DENSO MANUFACTURING CZECH s.r.o.