Sponzoring pro zaměstnance

Zvykem moderních společností bývá, že se různými aktivitami a finanční výpomocí snaží podporovat nejrůznější projekty, organizace a zájmy regionu, kde sídlí. I v Densu několikrát do roka pomáháme tam, kde vidíme potřebu naší pomoci, a souhrnně pak o takových činnostech mluvíme jako o CSR aktivitách, česky o společenské odpovědnosti. Do této chvíle se naše podpora týkala pouze spolupráce s organizacemi, pro které jsme naše sponzorské dary vyhodnotili jako užitečné a veřejně prospěšné. Cílili jsme na sociálně znevýhodněné děti, stárnoucí spoluobyvatele, zvířata v liberecké ZOO, sázeli stromy a podporovali mnohé další projekty. Jim všem budeme rádi i v budoucnu podávat pomocnou ruku a finančně i aktivně dál pomáhat.

Kromě toho se ale chceme soustředit na činnosti, které vykonávají přímo naši zaměstnanci, a finančně je v nich podpořit. Příležitost získat finanční dar pro svůj projekt / aktivitu má každý, který je sám aktivní nebo pomáhá ostatním!

       

Jak to funguje?

V duchu hesla POMÁHÁME TĚM, KDO POMÁHAJÍ, PODPORUJEME AKTIVNÍ rozdělujeme každý měsíc 12.000,– na podporu projektů, spolků, klubů, institucí a akcí, v nichž aktivně působí, které organizují nebo kterým pomáhají naši zaměstnanci. Podívejte, kde všude v uplynulém roce bylo DMCZ díky našim aktivním lidem s vámi!

 • hasiči / vodáci / vozíčkáři / rybáři / senioři / šachysti / fotbalisti / házenkáři / baseballisti / modeláři / hokejisti / MBA / kanoisti

       

       

         

       

       

       

          

 

» Tiskové zprávy a oznámení

 • Úterý, 19. červen, 2018

  REKONSTRUKCE UL. ČESKÉ MLÁDEŽE - INFO

  KDY: 1. 7. – 13. 10. 2018 (105 dní) KDE: oprava silnice od mostu až po kruhový objezd u Magny...

  Více »

 • Středa, 28. březen, 2018

  Fúze sloučením

  Společnosti DENSO MANUFACTURING CZECH s.r.o. (DMCZ) a DENSO AIR SYSTEMS CZECH s.r.o. (ASCZ) podnikly další kroky ke svému dalšímu sbližování za účelem posílení svých obchodních aktivit v České republice.

  Více »

Více tiskových zpráv »

Projekt EDUCA

Specifické vzdělávání společnosti DENSO MANUFACTURING CZECH s.r.o.