Vzdělávání


   

 Související odkazy:

Vzdělávání a rozvoj zaměstnanců v Denso Manufacturing Czech s.r.o. vychází z globálního přístupu společnosti ke svým zaměstnancům a je založen na principu neustálého zlepšování.

Každý nově příchozí pracovník společnosti absolvuje vstupní školení, kde je seznámen s hospodářským profilem společnosti DENSO v České republice i ve světě, s produkty a hlavními odběrateli, s výrobními procesy, plány výroby, organizačními strukturami, se základní filozofií společnosti a s interními pravidly.

Základem pro získávání znalostí a dovedností jsou m.j. zákonná školení vyplývající z pracovně právních předpisů a požadavků společnosti na odbornou způsobilost.

Ostatní vzdělávací programy v rámci firmy podporují odborný růst a kvalifikaci zaměstnanců, zaměřeny jsou především na kvalitu práce, racionalizaci a zlepšování metod práce.

Mezi taková školení patří např. řízení kvality, řízení systémů, odborná a technická školení, školení v rámci DENSO na globální úrovni, jazykové vzdělávání, rozvoj zaměstnanců v oblasti komunikace a řízení lidských zdrojů atd.

Cílem každého školení je zajistit co nejvyšší možnou kvalitu a efektivitu procesů a co nejvíce se přiblížit skutečné praxi.

                 vzdelavani_02.jpg  

                 vzdelavani_03.jpg

» Tiskové zprávy a oznámení

 • Středa, 28. březen, 2018

  Fúze sloučením

  Společnosti DENSO MANUFACTURING CZECH s.r.o. (DMCZ) a DENSO AIR SYSTEMS CZECH s.r.o. (ASCZ) podnikly další kroky ke svému dalšímu sbližování za účelem posílení svých obchodních aktivit v České republice.

  Více »

 • Středa, 4. říjen, 2017

  Navýšení nástupní mzdy operátorů

  Společnost DENSO MANUFACTURING CZECH s.r.o. (DMCZ) informuje o navýšení nástupní mzdy na pozici operátor výroby platné od října 2017. Rozhodnutí je výsledkem dlouhodobého interního vyjednávání, jak reagovat na současnou situaci na trhu práce.

  Více »

Více tiskových zpráv »

Projekt EDUCA

Specifické vzdělávání společnosti DENSO MANUFACTURING CZECH s.r.o.