Dračí lodě

Každoročně pořádaná akce nazvaná Dračí lodě je velmi oblíbenou akcí, při které si zaměstnanci odpočinou od starostí všedních dní, užijí si plno zábavy a také zabojují o první místo v závodě na lodích, které je následně odměněno pohárem a drobnými cenami.

Family Day

Svých zaměstnanců si ceníme, a proto se snažíme vytvářet akce, které si užíjí nejen naši zaměstnanci, ale i jejich rodinní příslušníci. Připravujeme akce zábavné i naučné, které ale hlavně slouží k odreagování a odpočinku. Vždy se tyto akce zaměřují na jiné téma, aby byly pro naše návštěvníky zajímavé, zabavné a odnesli si skvělý zážitek.

Mikulášská besídka

Mikulášská besídka v DENSU je převážně pořádaná pro děti našich zaměstnanců, kde se děti i jejich rodiče mohou pobavit u skvělých vystoupení, zábavného programu a děti si samozřejmě mohou odnést mikulášskou nadílku, která je pro ně připravená.

Movember

Movember je akce, která se pořádá za účelem zvýšení povědomí o zdraví mužů, a to primárně na prevenci rakoviny prostaty. Tato akce je specifická tím, že si muži nechávají narůst knír, aby akci podpořili a popomohli upozornit na tuto problematiku.

Sázení stromů

Naší společnosti i našim zaměstnancům není lhostejná příroda, a proto se každoročně účastníme akce, při které společně sázíme nové stromy, a tím obnovujeme přírodu, kterou chceme chránit. Z této akce si odnášíme vždy skvělý pocit i si užijeme spoustu legrace a zábavy, která je zakončená tradičním opékání buřtů.

Vánoční večírek

Blížící se konec roku a Vánoce jsou snad pro každého jedny z nejkrásnějších svátků v roce. Ani my v DENSU nezahálíme a pro zaměstnance pořádáme Vánoční večírek se skvělou atmosférou doplněný o vystoupení, bohatou tombolu, tanec a v neposlední řadě nechybí ani dobré jídlo a pití.

Zdravá firma

Zdravý životní styl a s tím spjatý jidelníček je pro mnohé z nás velmi důležitý. Akce Zdravá firma je založena na představení zdravého životního stylu a jeho uplatnění v praxi. Při této akci můžete zhlédnout přípravu pokrmů, představení kvalitních produktů a přednášku o zdravém stravování.