Jaká byla Mikulášská besídka 2012?

Od roku 2007 připravuje DMCZ pro své zaměstnance a jejich děti Mikulášskou besídku. Nedělní odpoledne si 2. prosince 2012 do Tipsport Arény Liberec přišlo zpříjemnit 561 dětí a 588 dospělých.

Více zde

DMCZ zve své zaměstnance na oběd zdarma

Za skvělé umístění českých kroužků kvality v Itálii a následnou reprezentaci DMCZ a potažmo i Evropy v Japonsku, se vedení DMCZ rozhodlo zorganizovat - Vánoční Free Lunch Day u příležitosti úspěchu kroužků kvality.

Více zde

Spolupráce se středními školami - Odborníci do škol!

V rámci dlouhodobé spolupráce se Střední odbornou školou a Gymnáziem Na Bojišti se DMCZ stalo partnerem v projektu „Odborníci do škol!“

Více zde

CSR - senioři z Vratislavic soutěžili

Dne 21. listopadu 2012 proběhly v Domově pro seniory ve Vratislavicích sportovní hry seniorů. Závodilo se v košíkové, střelbě na terč a lovení rybiček. Akce se zúčastnilo celkem 30 seniorů s asistencí 3 dobrovolníků z DMCZ.

Více zde

Významný mezník dosažen

Dne 15. listopadu 2012 bylo odborné veřejnosti slavnostně představeno Testovací centrum (laboratoř kvality) DMCZ. Slavnostního ceremoniálu se zúčastnilo celkem 25 osob. Jednalo se především o čelní představitele spolupracujících středních škol, představitele Technické univerzity Liberec, CzechInvestu, Liplastecu, DENSO Airs a další.

Více zde

DMCZ představilo své firemní strategické dokumenty

Na komunikačním setkání s managementem DMCZ dne 14.11.2012 prezident společnosti Karel Balatka představil zaměstnancům DMCZ, základní body zásadních firemních dokumentů. Tzv. DMCZ Mise 2020 definuje smysl existence výrobního závodu DENSO v Liberci min. do roku 2020 a DMCZ Vize 2020 určuje cestu, kam by se měla společnost orientovat po následující roky.

Více zde

Komunikační setkání s managementem DMCZ

Dne 14. listopadu 2012 proběhlo v komunikačním prostoru pod mezaninem pravidelné setkání managementu společnosti se zaměstnanci DMCZ.

Více zde

Production Kaizen Meeeting (PKM)

Dne 9. listopadu 2012 proběhlo v DMCZ setkání čelních představitelů výrobních závodů DENSO v Evropě.

Více zde

Spolupráce se středními školami

V rámci dlouhodobé spolupráce se středními školami libereckého regionu se DMCZ stalo partnerem projektu „Odborníci do škol!“, kterou zaštiťuje Střední odborná škola a Gymnázium Na Bojišti.

Více zde

Zaměstnanci DMCZ obdrží vitamínové balíčky 2012

Také pro letošní rok společnost DENSO připravila pro své zaměstnance benefit podporující zdraví – vitaminové balíčky.

Více zde

V říjnu navštívili DMCZ kolegové z japonského závodu Nishio 401

Cílem návštěvy bylo předat zaměstnancům DMCZ zkušenosti z oblasti zlepšování kvality a managementu výrobního oddělení. Vedoucí závodu Nishio 401, Kenji Hayashi, strávil v DMCZ 4 dny a své zkušenosti předával především výrobním manažerům. Vedoucí aktivit pro zlepšení kvality závodu Nishio 401, Yoshihiro Ando, strávil v DMCZ 9 dní a svou pozornost věnoval oblasti zajišťující kvalitu na výrobních linkách.

Více zde

Pomáháme přírodě

V sobotu 13. října 2012 proběhlo v Oldřichově v Hájích sázení jedlí bělokorých. Tuto dobrovolnickou akci organizuje DMCZ pro své zaměstnance a jejich rodinné příslušníky ve spolupráci s ekologickou společností Suchopýr.

Více zde

DMCZ navštívil člen Evropského parlamentu

Dne 12. října 2012 navštívil DMCZ člen Evropského parlamentu Robert Dušek.

Více zde

Tým z DMCZ vyhrál evropskou soutěž kroužků kvality

Dne 5. října 2012 zvítězil tým CoBra 1 v mezinárodní soutěži kroužků kvality - QC Circle Convention 2012, která se konala v DENSO MANUFACTURING ITALY S.p.A. (DNTS), San Salvo s prezentací řešící problém na lince Kondenzátor v úseku Brazing

Více zde

V DMCZ proběhl QC Audit

Dne 2. října 2012 proběhl v DMCZ QC Audit, který je interním nástrojem společnosti DENSO a ověřuje aktivity v oblasti zlepšování kvality, bezpečnosti práce a životního prostředí.

Více zde