Významný mezník dosažen

Dne 15. listopadu 2012 bylo odborné veřejnosti slavnostně představeno Testovací centrum (laboratoř kvality) DMCZ. Slavnostního ceremoniálu se zúčastnilo celkem 25 osob. Jednalo se především o čelní představitele spolupracujících středních škol, představitele Technické univerzity Liberec, CzechInvestu, Liplastecu, DENSO Airs a další.

Více zde

DMCZ představilo své firemní strategické dokumenty

Na komunikačním setkání s managementem DMCZ dne 14.11.2012 prezident společnosti Karel Balatka představil zaměstnancům DMCZ, základní body zásadních firemních dokumentů. Tzv. DMCZ Mise 2020 definuje smysl existence výrobního závodu DENSO v Liberci min. do roku 2020 a DMCZ Vize 2020 určuje cestu, kam by se měla společnost orientovat po následující roky.

Více zde

Komunikační setkání s managementem DMCZ

Dne 14. listopadu 2012 proběhlo v komunikačním prostoru pod mezaninem pravidelné setkání managementu společnosti se zaměstnanci DMCZ.

Více zde

Production Kaizen Meeeting (PKM)

Dne 9. listopadu 2012 proběhlo v DMCZ setkání čelních představitelů výrobních závodů DENSO v Evropě.

Více zde

Spolupráce se středními školami

V rámci dlouhodobé spolupráce se středními školami libereckého regionu se DMCZ stalo partnerem projektu „Odborníci do škol!“, kterou zaštiťuje Střední odborná škola a Gymnázium Na Bojišti.

Více zde

Zaměstnanci DMCZ obdrží vitamínové balíčky 2012

Také pro letošní rok společnost DENSO připravila pro své zaměstnance benefit podporující zdraví – vitaminové balíčky.

Více zde

V říjnu navštívili DMCZ kolegové z japonského závodu Nishio 401

Cílem návštěvy bylo předat zaměstnancům DMCZ zkušenosti z oblasti zlepšování kvality a managementu výrobního oddělení. Vedoucí závodu Nishio 401, Kenji Hayashi, strávil v DMCZ 4 dny a své zkušenosti předával především výrobním manažerům. Vedoucí aktivit pro zlepšení kvality závodu Nishio 401, Yoshihiro Ando, strávil v DMCZ 9 dní a svou pozornost věnoval oblasti zajišťující kvalitu na výrobních linkách.

Více zde

Pomáháme přírodě

V sobotu 13. října 2012 proběhlo v Oldřichově v Hájích sázení jedlí bělokorých. Tuto dobrovolnickou akci organizuje DMCZ pro své zaměstnance a jejich rodinné příslušníky ve spolupráci s ekologickou společností Suchopýr.

Více zde

DMCZ navštívil člen Evropského parlamentu

Dne 12. října 2012 navštívil DMCZ člen Evropského parlamentu Robert Dušek.

Více zde

Tým z DMCZ vyhrál evropskou soutěž kroužků kvality

Dne 5. října 2012 zvítězil tým CoBra 1 v mezinárodní soutěži kroužků kvality - QC Circle Convention 2012, která se konala v DENSO MANUFACTURING ITALY S.p.A. (DNTS), San Salvo s prezentací řešící problém na lince Kondenzátor v úseku Brazing

Více zde

V DMCZ proběhl QC Audit

Dne 2. října 2012 proběhl v DMCZ QC Audit, který je interním nástrojem společnosti DENSO a ověřuje aktivity v oblasti zlepšování kvality, bezpečnosti práce a životního prostředí.

Více zde

DMCZ testuje "Drátovačku" ve zkušebním provoze

Na lince Evaporátor je od července 2012 testován ve zkušebním provozu Automatický stroj pro vázání drátem, tzv. Drátovačka kompletně vyrobená v DMCZ.

Více zde

V DMCZ proběhl recertifikační audit OHSAS a EMS

Ve dnech 18.-20. září 2012 proběhl v DMCZ recertifikační audit systémů řízení OHSAS dle OHSAS 18001:2007 a EMS dle EN ISO 14001:2004. Audit prováděla společnost TÜV NORD Czech s.r.o.

Více zde

Rodiče prvňáčků z DMCZ si užili den volna

V rámci zvyšování spokojenosti zaměstnanců má DMCZ pro své zaměstnance zaveden systém finančních a nefinančních benefitů, které pracovníkům firmy nabízí jisté zvýhodnění za jejich obětavou práci.

Více zde

DMCZ v Czech TOP 100

Tak jako každý rok i letos se společnost DENSO MANUFACTURING CZECH s.r.o. zúčastnila ankety Czech top 100, ve které jsou vyhodnocovány nejvýznamnější podniky České republiky. Hodnotícím kritériem soutěže je objem tržeb za předešlé uzavřené účetní období, pro DMCZ tj. fiskální rok 2011.

Více zde