DENSO logo

DENSO MANUFACTURING CZECH s.r.o. (DMCZ) reaguje na zvýšený prodej automobilů v Evropě a s tím spojený dlouhodobý nárůst objednávek přístavbou, která rozšíří plochu závodu o 8 400 m² a zvýší efektivitu stávající výroby. Ve čtvrtek 2. 7. o tom společnost informovala regionální média prostřednictvím tiskové konference.

Více zde
DENSO logo

Liberecký zpravodaj – duben 2015

Díky štědrosti našich milých dárců jsme mohli zakoupit pátý automobil Toyota Aygo, který dopravuje náš zdravotní tým k pacientům domů.

Více zde
DENSO logo

Liberec, 7. 6. 2014 – společnost DENSO MANUFACTURING CZECH (DMCZ) slaví desetileté výročí zahájení sériové výroby. Své výrobky svým zákazníkům, významným automobilovým koncernům, dodává ne v řádech desítek tisíců kusů, ale již v milionech.

Více zde
Areál DENSO

Liberec, 15. listopadu 2012 – společnost DENSO MANUFACTURING CZECH s.r.o. se stává díky vlastnímu konstrukčnímu, prototypovému a testovacímu centru významným článkem evropské skupiny DENSO. Rok 2012 se stává pro společnost přelomovým. Nyní je česká pobočka schopna skoro celý proces vývoje výrobku realizovat sama, může navrhovat a vyrábět před-sériové i sériové výrobky, ověřovat jejich funkčnost a dále je zdokonalovat.

Více zde
Akce Family Day

Setkání zaměstnanců a jejich rodin je v DENSO MANUFACTURING CZECH s.r.o. (DMCZ) vyhrazena vždy třetí sobota v červnu. Každodenní trpělivost a úsilí zaměstnanců nahradí kulturní akce s atrakcemi pro dospělé i děti, exkurze závodu, občerstvení a ochutnávka pravého japonského jídla. Mottem letošního ročníku se stalo probíhající Mistrovství světa (MS) ve fotbale aneb „DENSO DO TOHO“.

Více zde
Budova DENSO

Liberec, 15.květen 2012 – hejtman Libereckého kraje, Mgr. Stanislav Eichler zavítal do Průmyslové zóny Jih na oficiální návštěvu největšího zaměstnavatele Libereckého kraje (LK), společnosti DENSO MANUFACTURING CZECH s.r.o. (DMCZ).

Více zde