To nejlepší co na Vás čeká

Aby byli naši zaměstnanci spokojení, snažíme se je motivovat a odměňovat celou řadou zajímavých benefitů. A na co se u nás můžete těšit? Kromě dovolené navíc, výhodných mobilních tarifů, příspěvku na životní nebo penzijní připojištění se můžete těšit také na Cafeterii, ve které si každý zaměstnanec může vybrat benefity dle svého.

 • Cafeterie
 • Výhodné mobilní tarify
 • Dodatečné dny pracovního volna
 • Příspěvek na životní nebo penzijní připojištění

Máme toho ještě mnohem více!

Pro Váš komfort uděláme maximum. Životní pohoda našich zaměstnanců je pro značku DENSO nezbytnou součástí.

denso odmeny

Odměny a výhody

Naše společnost nabízí výhodné volání a internet nejen pro vás, ale i pro vaše blízké. Vodafone zaměstnanecký program mohou využít zaměstnanci ihned po nástupu do zaměstnání. Který z Vodafone balíčků si vyberete Vy? Neomezené volání a SMS do všech sítí včetně dat, internetu na doma i na cesty. Přidejte se k našemu zaměstnaneckého programu, se kterým opravdu ušetříte.

Jak může název klamat, nečekejte žádnou kávu. Cafeterie dává našim zaměstnancům možnost si vybrat benefit, který sedne jejich zálibám a potřebám. Cafeterie je systém volitelných zaměstnaneckých výhod, založený na principu on-line webové aplikace, kde zaměstnanci mají přidělen svůj rozpočet na virtuálním účtu, ze kterého čerpají a nakupují výrobky a služby z oblasti – sport, kultura, zdraví, rekreace, vzdělávání. Peníze převedené na body do Cafeterie se nedaní. Když vám přidáme do výplaty 700 Kč hrubého, obdržíte pouze 444 Kč. Pokud vám tyto peníze dáme do Cafeterie, můžete je utratit v plné výši. Za 700 bodů obdržíte 700 Kč. Možnost rozdělení nebo převedení na ŽP,PP,DPS,DIP. Do Cafeterie vám každý měsíc připisujeme 700 Kč. Karta funguje na stejném principu jako bankovní platební karta. Další možností je platba rovnou na internetu přímo z vašeho účtu Cafeterie nebo prostřednictvím poukázek Edenred Multi. Pro správu vašich benefitů můžete využívat jednoduchou mobilní aplikaci, která vám umožní spravovat Vaše benefity, kdykoliv chcete.
Co si můžete prostřednictvím Cafeterie koupit?
Můžete si zajít do Cinema City/ Cinestar, zaplavat do libereckého bazénu, koupit si v lékárně léky či vitamíny, zaplatit si jazykový kurz, koupit si knížku, zaplatit dětem tábor a mnohé další. Podrobný seznam najdete na webových stránkách www.edenred.cz.

Zaměstnancům, kteří u nás oslaví 5, 10, 15 nebo 20 let náleží odměna.

 • po 5 letech práce u společnosti zaměstnavatel poskytne symbolický věcný dar
 • po 10 letech práce u společnosti zaměstnavatel poskytne jednorázovou částku ve výši 5 000 Kč
 • po 15 letech práce u společnosti zaměstnavatel poskytne jednorázovou částku ve výši 5 000 Kč a o jeden den navýší nárok na DDPV oproti výměře
 • po 20 letech práce u společnosti zaměstnavatel poskytne jednorázovou částku ve výši 5 000 Kč a o dva dny navýší nárok na DDPV oproti výměře

Zaměstnancům, kteří dosáhnou životního jubilea 50/ 60 let náleží finanční odměna dle délky trvání pracovního poměru.

Odměna není vyplácena pouze zaměstnancům, kteří oslavili pracovní výročí nebo dosáhli věkového jubilea, ale i těm, kteří odchází do starobního nebo invalidního důchodu.

Všichni zaměstnanci mají možnost se stravovat v závodních jídelnách. V rámci závodního stravování nabízíme široký výběr teplých hlavních jídel a chlazených hotovových jídel. Naši zaměstnanci si mohou v jídelnách pochutnat na tradiční české kuchyni, minutkovém jídle či jídlech z japonské kuchyně. Na jídelním lístku nechybí saláty a ani bezmasá jídla. Kromě obědů a večeří jsou v našich jídelnách připravovány i snídaně, které jsou v sezónních cyklech obměňovány. Našim zaměstnancům poskytujeme stravenkový paušál. To znamená, že každému zaměstnanci je do výplaty vyplaceno 90,- CZK za každou odpracovanou směnu. Srážka ze mzdy je za plnou cenu oběda včetně ostatní útraty v jídelně. Dle odpracovaných směn následně zaměstnanec obdrží paušál do výplaty.

Myslíme na budoucnost našich zaměstnanců. Zaměstnavatel přispívá zaměstnancům příspěvek ve výši 400 Kč, kteří si uzavřeli smlouvu na životní nebo penzijní připojištění.

Pracovníkům výroby poskytujeme ke mzdě paušální částku 950 Kč jako náhradu za čištění ochranného pracovního oděvu.

Bezúročná zaměstnanecká zápůjčka je určena pro kmenové zaměstnance za účelem podpořit zaměstnance při řešení obtížných finančních situací.

zdravi

Zdraví

Pro zaměstnance DMCZ je zajišťována pravidelná lékařská péče a zdravotní prohlídky firmou OccuMed s.r.o. – MUDr. Monika Čandová. Ordinace je umístěna přímo v areálu společnosti. Do ordinace musí všichni zaměstnanci na vstupní periodickou nebo mimořádnou prohlídku k výkonu své práce. Ordinace poskytuje také i služby praktického lékaře, které mnozí zaměstnanci využívají. Ordinace přijímá nové pacienty dle aktuálních kapacitních možností.
Ordinační hodiny Mudr. Čandová

  488 101 828


 dmcz.doctor@eu.denso.com

Pondělí: 07:30 – 12:00
Úterý: 07:30 – 12:00
Středa: 07:30 – 12:00
Čtvrtek: 07:30 – 12:00
Pátek: 07:30 – 12:00

Léčebnou a preventivní rehabilitaci zajišťuje pro zaměstnance DMCZ společnost SAREMA s.r.o. Stejně jako ordinace závodního lékaře, tak i rehabilitační centrum je umístěno přímo v areálu společnosti. Komplexní léčebná péče je zajišťována prostřednictvím procedur jako je laser, elektroléčba, ultrazvuk, léčebná tělesná výchova, obstřiky, rázové vlny, reflexní masáže, reflexní léčba pomocí opichů a trakce. Léčba je poskytována na základě doporučení lékaře. Kmenoví zaměstnanci si mohou navíc dopřát odpočinek v podobě klasické masáže. Tyto masáže jsou prováděny bez lékařského doporučení. Kmenový zaměstnanec může využít až 2 hodiny masáží každý měsíc. Tato nadstandardní péče není hrazena z veřejného zdravotního pojištění, ale hradí ji zaměstnancům DMCZ jejich zaměstnavatel.
Ordinační hodiny léčebné rehabilitace

488 101 208

dmcz.rehab@eu.denso.com

Pondělí: 8:00 – 15:00
Úterý: 8:00 – 15:00
Středa: 8:00 – 15:00 (každý lichý týden bude přítomen fyzioterapeut do 17:00 hodin)
Čtvrtek: 8:00 – 15:00 (lékař/ úvodní /kontrolní prohlídka 14:45 – 18:15 hodin)
Pátek: 8:00 – 14:00

Na úvodní prohlídku Vás objedná:

Gabriela Košíková

488 101 133

g.kosikova@eu.denso.com

Karla Kuldová

488 101 119

k.kuldova@eu.denso.com

Upozornění: Zaměstnanec, objednaný na proceduru léčebné rehabilitace, který se nedostaví bez omluvy na danou proceduru ji zpětně uhradí.

Naši zaměstnanci mohou využít příspěvek ve výši 2 500 Kč na dioptrické brýle dětí do věku 18 let. Příspěvek je připsán do cafeterie a je možné ho uplatnit v jakékoliv prodejně s optikou.

volny cas

Volný čas

K základní dovolené, která činí čtyři týdny za kalendářní rok, náleží zaměstnanci ještě navíc 5 dodatečných dnů pracovního volna za každý odpracovaný rok.

Tento den bývá plný krásných a nezapomenutelných okamžiků. Chceme proto dětem a jejich rodičům umožnit, aby si ho mohli celý užít spolu.

Technicko-hospodářský pracovník (THP) si může zvolit začátek i konec pracovní doby, přičemž na pracovišti musí být od 10:00 do 15:00 hodin. Takový pracovník musí přijít do práce kdykoliv během časového rozmezí od 6:00 do 10:00 hodin, jak to vyhovuje právě jemu a odchází dle toho po 8 hodinách práce.

sponzoring

Sponzoring a akce pro zaměstnance

Denso dlouhodobě podporuje po finanční i materiální stránce řadu projektů a aktivit v sociální, zdravotní, charitativní, ekologické, kulturní, sportovní a vzdělávací oblasti. Kromě toho se ale soustřeďujeme i na činnosti, které vykonávají přímo naši zaměstnanci a finančně se je v nich snažíme podpořit. Příležitost získat finanční dar pro svůj projekt/ aktivitu má každý zaměstnanec, který je sám aktivní nebo pomáhá ostatním. Sponzorsky podporujeme projekty, kluby, instituce a akce, v nichž aktivně působí, organizují, osobně pomáhají naši zaměstnanci nebo jejich skupiny. Přispíváme například na tréninkové pomůcky a vybavení, startovné, dopravu a mnohé další. Každý měsíc 10 000 Kč, to jest 120 000 Kč všude tam, kde jsou naši lidé.

Posuzování žádostí probíhá vždy 1x za 3 měsíce.

Každý měsíc se můžete těšit na 1–3 akce, které pro naše zaměstnance pravidelně připravujeme.

Užít si s námi můžete:

 • Velké akce, kde se sejdeme všichni a bavíme se.
 • Akce, kde Vás potěšíme drobným dárkem nebo například čerstvou kávou.
 • Akce při nichž sportujeme a soutěžíme o ceny.
 • Soutěže, při nichž poměřujeme odborné znalosti.
 • Pravidelné soutěže a tipovačky na našem Facebooku.

Společně také pomáháme tam, kde je to potřeba:

 • Pomáháme neziskovým organizacím v místě, kde působíme.
 • Dobrovolnické sbírky pořádáme nejen o adventu.
 • Životní prostředí je pro nás důležité, a proto na něj nezapomínáme při plánování akcí.