Změna finančního ředitele

Nový finanční ředitel

V letošním roce posílil náš top management a zároveň tým japonských kolegů pan Kenichi Tokunaga, který ve funkci po pěti letech vystřídal dosavadního finančního ředitele pana Atsushiho Muraseho.

Více zde

V polovině února se s námi rozloučil pan Atsushi Murase

Rozloučení s Atsushi Murase

V polovině února se s námi rozloučil pan Atsushi Murase, který v DMCZ působil od roku 2014 nejen jako viceprezident naší společnosti, ale zároveň stál v čele tří podstatných oddělení (BP, IS, FA).

Více zde

Nové DENSO outfity

Nové outfity

S novým školním rokem se rozběhly také nejrůznější volnočasové kroužky, na které je potřeba pořádný sportovní outfit!

Více zde

DENSO pomáhá přírodě a životnímu prostředí

DENSO pomáhá přírodě

Je tradicí v tomto ročním období pomáhat pod značkou DENSO přírodě.

Více zde

Nepropouštíme a neklesáme v objednávkách

Nepropuštíme

Stejně jako vy, i my slýcháme šumy o propouštění výrobních firem. Každému zájemci rádi na našem HR oddělení tento výrok co se týče naší společnosti vyvrátíme. Nepropouštíme a neklesáme v objednávkách. Teď, ani příští rok.

Více zde

Slavnostní vyhodnocení VI. ročníku Akademie mistrů

Akademie mistrů

Ve čtvrtek 25. 1. 2018 jsme za přítomnosti prezidenta společnosti a čerstvých dvanácti absolventů slavnostně vyhodnotili šestý ročník Mistrovské akademie.

Více zde

Náš boj za vaši rychlejší cestu do práce a domů

Boj za lepší cestu

Redakce MF Dnes i Libereckého Deníku před Vánocemi uspořádaly setkání místních firem s hejtmanem Libereckého kraje panem Martinem Půtou. Rádi jsme k těmto dvěma diskuzím přijali pozvání, abychom mohli znovu veřejně usilovat o to, mít do Průmyslové zóny další příjezdovou cestu, která by odbourala pravidelné půlhodinové zdržení ve frontě v časech, kdy se ve všech zdejších firmách střídají směny.

Více zde

DMCZ pro ty, kteří nás ještě neznají

Veletrh Educa

Pracovní veletrh EDUCA MY JOB Dvanáct a půl tisíce návštěvníků zavítalo na veletrh vzdělávání.

Více zde

Nástrojárna DENSO - volná místa a čistá práce

Nástrojárna

Černá a špinavá práce. Tak si mnozí mohou představit zaměstnání u strojů ve fabrikách. Dávno už tomu tak ale nemusí být. Na zaměstnance naší nástrojárny čeká nejenom čisté prostředí s výbornými hygienickými podmínkami, ale především inovativní technologie

Více zde

Předvánoční benefity pro zaměstnance

Benefity pro zaměstnance

Jako každý rok jsme i letos připravili pro naše zaměstnance bohaté předvánoční období jako poděkování za jejich celoroční práci a úsilí.

Více zde

DENSO přírodě

Denso přírodě

V sobotu 7. října vyrazila skupina našich statečných do lesa v okolí Oldřichova, kde jsme společnými silami pomocníků všech věkových kategorií vrátili do volné krajiny její původní porost - 125 tisů a jedliček.

Více zde

Živá knihovna povolání

Živá knihovna povolání

Dneska jsme společně s dalšími firmami vytáhli z lavic žáky posledních tříd základních škol napříč regionem, abychom jim ukázali jeden z možných směrů, až se budou rozhodovat, na jaký obor si podat přihlášku na střední školu.

Více zde

Týden bezpečnosti

Týden bezpečnosti

První týden v září byl pro nás v DENSU ve znamení bezpečnosti.

Více zde

Navštivte od září náš exponát v Technickém muzeu

Exponáty v muzeu

9. září otevře Technické muzeum v Liberci brány nových pavilonů. V jednom z nich budou strojírenské firmy na funkčních exponátech představovat svá umění. A DENSO bude u toho!

Více zde

DMCZ mezi velmocemi

DMCZ mezi velmocemi

Snažíme se zajistit, aby náš konstruktér viděl výsledek své práce jak v laboratoři, tak na výrobní lince a dokonce i u zákazníka, kde se jeho výrobek instaluje do auta. To je na naší práci to nejlepší. Když vidíme konkrétní auto a konkrétního člověka. Když víme, že jsme pro něj vytvořili dokonalý luxus.

Více zde