Nepropouštíme a neklesáme v objednávkách

Nepropuštíme

Stejně jako vy, i my slýcháme šumy o propouštění výrobních firem. Každému zájemci rádi na našem HR oddělení tento výrok co se týče naší společnosti vyvrátíme. Nepropouštíme a neklesáme v objednávkách. Teď, ani příští rok.

Více zde

Slavnostní vyhodnocení VI. ročníku Akademie mistrů

Akademie mistrů

Ve čtvrtek 25. 1. 2018 jsme za přítomnosti prezidenta společnosti a čerstvých dvanácti absolventů slavnostně vyhodnotili šestý ročník Mistrovské akademie.

Více zde

Náš boj za vaši rychlejší cestu do práce a domů

Boj za lepší cestu

Redakce MF Dnes i Libereckého Deníku před Vánocemi uspořádaly setkání místních firem s hejtmanem Libereckého kraje panem Martinem Půtou. Rádi jsme k těmto dvěma diskuzím přijali pozvání, abychom mohli znovu veřejně usilovat o to, mít do Průmyslové zóny další příjezdovou cestu, která by odbourala pravidelné půlhodinové zdržení ve frontě v časech, kdy se ve všech zdejších firmách střídají směny.

Více zde

DMCZ pro ty, kteří nás ještě neznají

Veletrh Educa

Pracovní veletrh EDUCA MY JOB Dvanáct a půl tisíce návštěvníků zavítalo na veletrh vzdělávání.

Více zde

Nástrojárna DENSO - volná místa a čistá práce

Nástrojárna

Černá a špinavá práce. Tak si mnozí mohou představit zaměstnání u strojů ve fabrikách. Dávno už tomu tak ale nemusí být. Na zaměstnance naší nástrojárny čeká nejenom čisté prostředí s výbornými hygienickými podmínkami, ale především inovativní technologie

Více zde

Předvánoční benefity pro zaměstnance

Benefity pro zaměstnance

Jako každý rok jsme i letos připravili pro naše zaměstnance bohaté předvánoční období jako poděkování za jejich celoroční práci a úsilí.

Více zde

DENSO přírodě

Denso přírodě

V sobotu 7. října vyrazila skupina našich statečných do lesa v okolí Oldřichova, kde jsme společnými silami pomocníků všech věkových kategorií vrátili do volné krajiny její původní porost - 125 tisů a jedliček.

Více zde

Živá knihovna povolání

Živá knihovna povolání

Dneska jsme společně s dalšími firmami vytáhli z lavic žáky posledních tříd základních škol napříč regionem, abychom jim ukázali jeden z možných směrů, až se budou rozhodovat, na jaký obor si podat přihlášku na střední školu.

Více zde

Týden bezpečnosti

Týden bezpečnosti

První týden v září byl pro nás v DENSU ve znamení bezpečnosti.

Více zde

Navštivte od září náš exponát v Technickém muzeu

Exponáty v muzeu

9. září otevře Technické muzeum v Liberci brány nových pavilonů. V jednom z nich budou strojírenské firmy na funkčních exponátech představovat svá umění. A DENSO bude u toho!

Více zde

DMCZ mezi velmocemi

DMCZ mezi velmocemi

Snažíme se zajistit, aby náš konstruktér viděl výsledek své práce jak v laboratoři, tak na výrobní lince a dokonce i u zákazníka, kde se jeho výrobek instaluje do auta. To je na naší práci to nejlepší. Když vidíme konkrétní auto a konkrétního člověka. Když víme, že jsme pro něj vytvořili dokonalý luxus.

Více zde

Olympiáda zručnosti

Olympiáda

Technical Skills Competition 2017

Více zde

Expanze 2017

Expenze 2017

Začalo další rozšíření našeho závodu o 80x80m. Stavební práce byly zahájeny v dubnu 2017 a potrvají do konce fiskálního roku, tedy do konce března 2018.

Více zde

DMCZ při volbě povolání a praxí

Volba povolání

Na konci února jsme vyrazili na Burzu firem, která se ve skutečnosti opravdu podobala velkému tržišti. Na něm zaměstnavatelé z Libereckého kraje nabízeli studentům Střední průmyslové školy strojní a elektrotechnické v Liberci volná místa pro absolvování jejich praxí.

Více zde

DMCZ zve do Jablonce nad Nisou na Živou knihovnu povolání

Živá knihovna

Projít se živou knihovnou povolání se budou moci ve středu 15. února žáci posledních ročníků základních škol v jabloneckém Eurocentru. Akce se stejnojmenným názvem má cíl motivovat zájem dětí o studium technických oborů. Živou knihovnu povolání podpořil svou záštitou také primátor Jablonce Petr Beitl.

Více zde