Venkovní terasa

Venkovní terasa

Zaměstnanci hlavního závodu DMCZ mohou opět využívat venkovní terasu u jídelny. V posledních třech týdnech prošel venkovní prostor u jídelny stavebními úpravami.

Více zde

Návštěva TV Prima

Návštěva TV Prima

Ve středu 26. 6. 2019 náš podnik navštívila TV Prima. Důvodem návštěvy bylo natáčení reportáže na téma ochlazování zaměstnanců v letních měsících. Za Denso se v této věci vyjadřovala manažerka BOZP Iveta Janků.

Více zde

Dračí lodě

Dračí lodě

V sobotu 15.6. se na liberecké přehradě konaly závody dračích lodí. Závodu se zúčastnilo i družstvo Draků z Densa. Pojďme se tedy podívat, jak se našemu družstvu dařilo.

Více zde

Family Day

Family Day

V sobotu 1.6.2019 vystřídaly parkující vozy před Densem atrakce, indiánská tábořiště, dílničky pro děti a stánky s občerstvením.

Více zde

Rekonstrukce a rozšíření parkoviště v H&P

Výstavba parkoviště

Od pondělí 15. 4. 2019. mohou zaměstnanci znovu využívat zrekonstruované a rozšířené parkoviště v areálu Hose&Pipes, včetně příjezdové komunikace.

Více zde

Změna finančního ředitele

Nový finanční ředitel

V letošním roce posílil náš top management a zároveň tým japonských kolegů pan Kenichi Tokunaga, který ve funkci po pěti letech vystřídal dosavadního finančního ředitele pana Atsushiho Muraseho.

Více zde

V polovině února se s námi rozloučil pan Atsushi Murase

Rozloučení s Atsushi Murase

V polovině února se s námi rozloučil pan Atsushi Murase, který v DMCZ působil od roku 2014 nejen jako viceprezident naší společnosti, ale zároveň stál v čele tří podstatných oddělení (BP, IS, FA).

Více zde

Nové DENSO outfity

Nové outfity

S novým školním rokem se rozběhly také nejrůznější volnočasové kroužky, na které je potřeba pořádný sportovní outfit!

Více zde

DENSO pomáhá přírodě a životnímu prostředí

DENSO pomáhá přírodě

Je tradicí v tomto ročním období pomáhat pod značkou DENSO přírodě.

Více zde

Nepropouštíme a neklesáme v objednávkách

Nepropuštíme

Stejně jako vy, i my slýcháme šumy o propouštění výrobních firem. Každému zájemci rádi na našem HR oddělení tento výrok co se týče naší společnosti vyvrátíme. Nepropouštíme a neklesáme v objednávkách. Teď, ani příští rok.

Více zde

Slavnostní vyhodnocení VI. ročníku Akademie mistrů

Akademie mistrů

Ve čtvrtek 25. 1. 2018 jsme za přítomnosti prezidenta společnosti a čerstvých dvanácti absolventů slavnostně vyhodnotili šestý ročník Mistrovské akademie.

Více zde

Náš boj za vaši rychlejší cestu do práce a domů

Boj za lepší cestu

Redakce MF Dnes i Libereckého Deníku před Vánocemi uspořádaly setkání místních firem s hejtmanem Libereckého kraje panem Martinem Půtou. Rádi jsme k těmto dvěma diskuzím přijali pozvání, abychom mohli znovu veřejně usilovat o to, mít do Průmyslové zóny další příjezdovou cestu, která by odbourala pravidelné půlhodinové zdržení ve frontě v časech, kdy se ve všech zdejších firmách střídají směny.

Více zde

DMCZ pro ty, kteří nás ještě neznají

Veletrh Educa

Pracovní veletrh EDUCA MY JOB Dvanáct a půl tisíce návštěvníků zavítalo na veletrh vzdělávání.

Více zde

Nástrojárna DENSO - volná místa a čistá práce

Nástrojárna

Černá a špinavá práce. Tak si mnozí mohou představit zaměstnání u strojů ve fabrikách. Dávno už tomu tak ale nemusí být. Na zaměstnance naší nástrojárny čeká nejenom čisté prostředí s výbornými hygienickými podmínkami, ale především inovativní technologie

Více zde

Předvánoční benefity pro zaměstnance

Benefity pro zaměstnance

Jako každý rok jsme i letos připravili pro naše zaměstnance bohaté předvánoční období jako poděkování za jejich celoroční práci a úsilí.

Více zde