EDUCA MY JOB 2020 byla, ale v jiném formátu

Educa každoročně umožňuje seznámit se s možnostmi vzdělávání a pracovního trhu v Libereckém kraji, s tím vším se mohli návštěvníci veletrhu letos seznámit pouze v online podobě.

Na konání veletrhu letos dopadla aktuální vládní nařízení, na přehlídku škol a vzdělávání se kvůli koronavirovým omezením letos přihlásilo 52 škol a jen 20 firem. Pro vystavovatele bylo přirpaveno několik forem zviditělnění pod názvy jako EDUCA ONLINE, EDUCA – stage nebo EDUCA podcast či EDUCA video. Vystavovatelé si tak mohli místo výstavního stánku vyšperkovat svou online vizitku, natočit si připravenou prezentaci vybraného oboru, prezentovat se formou podcastů, natočit videoreportáž přímo z prostředí firmy či inzerovat firmu v katalogu vzdělávání EDUCAzínu. Velkým bonusem online podoby veletrhu je i to, že velká část veletrhu EDUCA ONLINE bude přístupná až do konce ledna 2021.

Naše firma se každoročně Educy účastní a letos tomu nebylo jinak. Pro prezentaci naší firmy jsme zvolili katalog vzdělávání vydaný ku příležitosti veletrhu, který byl v letošním roce poprvé nejen v tištěné podobě distribuovaný do základních škol, ale i online formě. Tím naše inzerce v katalogu získala mnohem větší zásah do cílové skupiny.