Kroužky kvality znají svého vítěze

Do soutěže se zapojilo sedm kroužků, které 21.10. svedly souboj o to, který kroužek bude ten vítězný. Všechny týmy postupující do interní soutěže zastupovaly kategorii přímé výroby. O vítězi soutěže rozhodla šestičlenná porota ve složení S. Yamaji, Yoshihiro Yamashita, Nobuhiro Saito, Alen Janků a Dušan Vrtal.

V letošním ročníku se z vítězství radoval tým linky Condenser „Parta Hic“ ve složení Tomáš Hudec, Jana Cinibulková, Veronika Šmakalová, který pod vedení Martina Zicha řešil téma „Redukce inner leaku 739WHV, 739W.

Druhé místo obsadil tým z linky MQB „Face of Victory“ ve složení Jana Jandová, Marcin Kapciak, Alexandra Szyrmo pod vedením Jany Bednarikové. Řešeným tématem tohoto týmu byl nedocvaklý kloubek do face klapky.

Třetí místo získal tým z H&P „Modrý“ ve složení Pavla Okrajková, Martin Korolus a Kateřina Hoflerová. Pod vedením Pavla Křena bylo řešeno téma, jak snížit defekt pájení konektorů.

Soutěž kroužků kvality pokračuje dalším kolem, do kterého postupují vítězné týmy všech evropských závodů. V tomto kole budou vybrány tři kroužky, které pojedou do Amsterdamu soupeřit o titul vítěze evropského kola kroužků kvality.

Gratulujeme vítěznému týmu a držíme palce v dalším soutěžním klání a všem týmům děkujeme za jejich skvělou práci a přidanou hodnotu, kterou svými kroužky do pracovních procesů přinášejí.