Naše firemní benefity

Na našich zaměstnancích nám záleží, proto máme řadu benefitů, ze kterých si vybere každý. Představme si výhody, které jsou vám v naší společnosti k dispozici jednu po druhé.

Jednou ze základních priorit naší společnosti je spokojenost vlastních zaměstnanců. Benefity, které poskytujeme, dáváme najevo, že si vážíme každodenního pracovního úsilí našich zaměstnanců. Je to také jeden z faktorů, které naši noví kolegové posuzují při rozhodování mezi několika pracovními nabídkami. Přes svoji administrativní a především finanční náročnost jsou zaměstnanecké benefity důležitým projevem péče o naše zaměstnance. A to nejen v době trávené na pracovišti, ale do značné míry také ve volném čase.

Odměna za pracovní výročí

Každý náš kolega, který v Densu oslaví své pracovní výročí 5,10 nebo 15 let, získává automaticky odměnu až 15 000 CZK v závislosti na počtu odpracovaných let. Od letošního léta také připravujeme pravidelná sektání s jubilanty. To říjnové se sice zatím uskutečnit nemohlo, ale my už se těšíme, až budeme moci vypsat náhradní termín.

odmena pracovni vyroci

Příspěvek na životní nebo penzijní pojištění

Po zkušební době u nás každý získá příspěvek 400 CZK na životní nebo penzijní pojištění.

zivotni penzijni pripojisteni