Zaměstnanci DMCZ si mohou odkoupit pracovní oblečení

Pro velký úspěch jsme pro zaměstnance DMCZ zahájili akci odkup nových pracovních kalhot a bund. Tentokrát za jedinečnou cenu 199,- Kč/ks.

Více zde

K budoucnosti firmy přistupujeme aktivně!

„Your future is up to YOU“, neboli „Budoucnost je na tobě“! Tak znělo motto letošního jubilejního dvacátého ročníku veletrhu iKariéra, který v březnu organizuje České vysoké učení technické v Praze (ČVUT). DMCZ, reprezentované týmem z personálního oddělení, se této akce zúčastnilo již podruhé a zařadilo se tak po bok více než stovky nejvýznamnějších zaměstnavatelů České republiky.

Více zde

Poznej DMCZ

Ve dnech 27 a 28. února 2014 proběhlo v našem závodě specializované školení pro 5 kolegů z DNEU.

Více zde

DMCZ se zúčastnilo Českých sportovních firemních her 2014

V termínu od 14 – 15. 2. 2014 proběhly v Liberci zimní České sportovní firemní hry 2014 (ČSFH). DMCZ své reprezentanty vyslalo na hokej, sjezdové lyžování a snowboard.

Více zde

V DMCZ je možné tisknout pomocí 3D tiskárny

V prosinci 2013 byla na prototypovém oddělení (Pilot Shop North Europe) DMCZ nainstalována první 3D tiskárna, která umožňuje z digitální předlohy utvářet úplný fyzický model.

Více zde

DMCZ patří mezi dodavatele pro Auto roku 2014

V pondělí 20. ledna 2014 vyhlásilo Sdružení automobilového průmyslu ČR (AutoSAP) výsledky celorepublikové soutěže „Dodavatel pro Auto roku 2014 “. Anketa hodnotí kvalitu českých firem dodávajících své díly a příslušenství do 37 nominovaných vozů.

Více zde

DMCZ představilo dlouhodobou strategii skupiny DENSO

V lednu 2013 DENSO Europe představilo Dlouhodobou politiku skupiny DENSO do roku 2020 (Long term policy 2020), jejíž vize je založena na tom, že Evropa bude v rámci celé skupiny DENSO pohonem při vytváření bezpečného a ekologicky šetrného světa automobilového průmyslu. Komplexním cílem DENSO pro následující období je především ochrana života, zachování planety a zajištění šťastné budoucnosti pro nadcházející generace.

Více zde

Ohlédnutí za Vánoční párty 2013 aneb Denso City

V sobotu 14. prosince 2013 se liberecký Dům kultury proměnil na Denso City, neboli noční městečko Denso, které pro své návštěvníky připravilo řadu zajímavých atrakcí. Večírek tradičně zahájil svým projevem prezident společnosti Karel Balatka. Všechny zúčastněné přivítal a poděkoval jim za jejich celoroční práci pro DMCZ, informoval o skvělé reprezentaci DMCZ v soutěžích a sportovních aktivitách.

Více zde

DMCZ uspělo v anketě Exportér roku

Společnost DMCZ již po několikáté uspěla v celorepublikové soutěži „Exportér roku 2013“. Devátý ročník soutěže, který porovnává výsledky exportu firem za rok 2012, pořádal Střední podnikatelský svaz a Asociace na podporu podnikání v ČR se záštitou Hospodářské komory ČR.

Více zde

Ohlédnutí za Mikulášskou besídkou

Mikulášská besídka proběhla v neděli 8. prosince 2013 v liberecké Tipsport Aréně. Hned u vchodu vítali příchozí děti i jejich rodiče obří andělé na chůdách. Některé děti se s nimi zastavovaly a fotily, jiné netrpělivě spěchaly do hlavního sálu, aby zjistily, jaké atrakce pro ně letos DMCZ připravilo. A že se bylo na co těšit. Tvořivé děti si mohly vyrobit papírové vánoční ozdoby či přáníčka, nazdobit si voňavý perníček, vlastnoručně si smotat svíčku z plátu včelího vosku popř. si vymalovat keramickou ozdobu. Protože vždy bývá velký zájem o fotokoutek, měli jsme letos připraveny hned dva. Návštěvníci se mohli rozhodnout, jestli se vyfotí na sáňkách v romantické zimní krajině, anebo zda se odváží do pekla, vyfotit se s čerty.

Více zde

DMCZ pomohlo Děstkému centru Sluníčko

V DMCZ proběhla tradiční předvánoční sbírka pro Dětské centrum Sluníčko, kterou společnost organizuje již od roku 2008. 

Více zde

DMCZ sbíralo hračky pro Oblastní charitu v Liberci

Před vánočními svátky se v DMCZ uskutečnily dvě sbírky. První byla sbírka hraček pro matky s dětmi v tísni z Oblastní charity v Liberci.

Více zde

DMCZ se prezentovalo v Mladé frontě Dnes

Dne 6. prosince 2013 vyšel v Mladé frontě Dnes článek o DMCZ, který přibližoval cíle společnosti v oblasti společenské odpovědnosti.

Více zde

PF 2014

Vážení kolegové, rok se s rokem sešel a opět k nám přichází čas adventu.

Více zde

Změny MHD do Průmyslové zóny Jih (PZJ)

V rámci neustálého zlepšování služeb byla ve spolupráci s Dopravním podnikem města Liberce a Jablonce nad Nisou, a. s. zajištěna změna jízdních řádů Městské hromadné dopravy (MHD) s platností od 15.12.2013.

Více zde