Program REUS* vítěze

Úterý 24. září 2013 bylo „dnem D“ pro naše čtyři studenty, kteří přijeli do DNEU, kde prezentovali výsledky své činnosti v programu REUS, které dostali za úkol vyřešit v rámci své stáže.

Více zde

CSR - Zaměstnanci DMCZ jdou sázet stromky

Sobota 12. října 2013 | Oldřichov v Hájích V sobotu 12. října 2013 proběhne v obecním lese v Oldřichově v Hájích již 6. ročník sázení stromků.

Více zde

DMCZ hostí Evropskou soutěž kroužků kvality

pátek – 4. 10. 2013| Liberec – Centrum Babylon, DMCZ | V letošním roce se DMCZ zhostilo významné role pořadatele Evropského kola Kroužků kvality (EQCC 2013).

Více zde

Zaměstnanci DMCZ se mohou nechat očkovat proti chřipce

Stejně jako v loňském roce nabízí i letos DMCZ svým zaměstnancům bezplatné očkování proti chřipce.

Více zde

Program odborné praxe, výměnné pobyty - program REUS

Program REUS (Rise of the Eurepean Stars) je evropský program společnosti DENSO, který umožnuje studentům vysokých škol vycestovat do evropských poboček DENSO a získat cenné pracovní zkušenosti v multikulturním prostředí globální firmy. Česká pobočka společnosti vyslala v tomto roce do zahraničí celkem tři studentky Technické univerzity v Liberci (TUL) a to do poboček v Belgii, Holandsku a Itálii. Současně do DMCZ přicestoval italský student univerzity v Bologni. Program se v tuto chvíli chýlí ke konci a všechno směřuje k závěrečnému setkání v Amsterodamu, kde budou studenti prezentovat své práce, na kterých pracovali po dobu pobytu v jednotlivých pobočkách.

Více zde

V DMCZ proběhl dozorový audit OHSAS a EMS

Ve dnech 18. - 20. září 2013 proběhl v DMCZ dozorový audit systémů řízení bezpečnosti a ochrany zdraví při práci dle normy OHSAS 18001:2007 a ochrany životního prostředí dle EN ISO 14001:2004. Audit prováděla společnost TÜV NORD Czech s.r.o.

Více zde

Tým z DMCZ se zúčastnil závodů Dračích lodí

Sobota, 14.9.2013, Jablonec nad Nisou | Jablonecká nádrž Mšeno se stala dějištěm závodu velkých i malých dračích lodí. Firma DENSO si tuto příležitost nenechala ujít a postavila 20ti členný závodní tým. Od závodu jsme si slibovali hlavně novou zkušenost, protože kromě Luďka z linky radiátorů nikdo v dračí lodi ještě neseděl, a tak jsme nevěděli, do čeho jdeme.

Více zde

Manažerská sbírka na podporu čtyřletého chlapce

V rámci pravidelných CSR aktivit, které jsou zacíleny na podporu libereckého regionu, se vedení DMCZ rozhodlo jednorázově podpořit i jednotlivce – tj. čtyřletého chlapce Radka Brzáka, který díky předčasnému porodu a následnému oživování prodělal Dětskou Mozkovou Obrnu (DMO).

Více zde

Kontrolní audit OHSAS a EMS

Ve dnech 18. až 20. 9. 2013 bude v DMCZ probíhat kontrolní audit systémů řízení bezpečnosti a ochrany zdraví při práci a ochrany životního prostředí. Cílem kontrolního auditu je přezkoumat, zda společnost účinně udržuje systémy v souladu s požadavky norem OHSAS 18001:2007 a EN ISO 14001:2004.

Více zde

DENSO se účastní závodu Dračích lodí

V sobotu 14. 9. 2013 proběhne na jablonecké přehradě závod dračích lodí, tzv. memoriál Jaroslava Poslta.

Více zde

Domov pro seniory Vratislavice nad Nisou

Středa, 4. 9. 2013 | Vratislavice nad Nisou Ve středu 4. září proběhla v Domově pro seniory od 13:30 další pravidelná CSR aktivita – Petanque.

Více zde

DENSO vyhrálo 1. Automotive CUP

V sobotu 31. srpna 2013 proběhl v Liberci historicky první Automotive CUP 2013. V areálu Slovanu Liberec si o prvenství kromě DENSO MANUFACTURING CZECH zahrálo i dalších 5 týmů z Automotive, jako je např. Benteler Automotive, TRW, Fehrer Automotive, Knorr-Bremse, Magna Exteriors & Interiors.

Více zde

DENSO nacvičovalo evakuaci

Dne 16. srpna 2013 proběhl ve společnosti DENSO úspěšně nácvik evakuace. Cílem nácviku bylo vyzkoušet plynulost evakuace pro případ, že by ve výrobní hale vznikl požár nebo nebezpečná událost.

Více zde

v DMCZ proběhla soutěž kroužků kvality

Dne 9. srpna 2013 proběhla v DMCZ v prostorách PR Hall soutěž kroužků kvality. Celkem 7 týmů z oddělení CON, HC, Press, DL Pulley, HVAC MQB, HVAC BMW a HVAC MFA v prezentacích představilo svou roční práci zaměřenou na zlepšení kvality své výrobní linky.

Více zde

DMCZ vydalo výroční zprávu

V průběhu letních prázdnin byla vydána Výroční zpráva společnosti DENSO MANUFACTURING CZECH s.r.o. za fiskální rok 2012.

Více zde