Program odborné praxe, výměnné pobyty - program REUS

Program REUS (Rise of the Eurepean Stars) je evropský program společnosti DENSO, který umožnuje studentům vysokých škol vycestovat do evropských poboček DENSO a získat cenné pracovní zkušenosti v multikulturním prostředí globální firmy. Česká pobočka společnosti vyslala v tomto roce do zahraničí celkem tři studentky Technické univerzity v Liberci (TUL) a to do poboček v Belgii, Holandsku a Itálii. Současně do DMCZ přicestoval italský student univerzity v Bologni. Program se v tuto chvíli chýlí ke konci a všechno směřuje k závěrečnému setkání v Amsterodamu, kde budou studenti prezentovat své práce, na kterých pracovali po dobu pobytu v jednotlivých pobočkách.

Více zde

V DMCZ proběhl dozorový audit OHSAS a EMS

Ve dnech 18. - 20. září 2013 proběhl v DMCZ dozorový audit systémů řízení bezpečnosti a ochrany zdraví při práci dle normy OHSAS 18001:2007 a ochrany životního prostředí dle EN ISO 14001:2004. Audit prováděla společnost TÜV NORD Czech s.r.o.

Více zde

Tým z DMCZ se zúčastnil závodů Dračích lodí

Sobota, 14.9.2013, Jablonec nad Nisou | Jablonecká nádrž Mšeno se stala dějištěm závodu velkých i malých dračích lodí. Firma DENSO si tuto příležitost nenechala ujít a postavila 20ti členný závodní tým. Od závodu jsme si slibovali hlavně novou zkušenost, protože kromě Luďka z linky radiátorů nikdo v dračí lodi ještě neseděl, a tak jsme nevěděli, do čeho jdeme.

Více zde

Manažerská sbírka na podporu čtyřletého chlapce

V rámci pravidelných CSR aktivit, které jsou zacíleny na podporu libereckého regionu, se vedení DMCZ rozhodlo jednorázově podpořit i jednotlivce – tj. čtyřletého chlapce Radka Brzáka, který díky předčasnému porodu a následnému oživování prodělal Dětskou Mozkovou Obrnu (DMO).

Více zde

Kontrolní audit OHSAS a EMS

Ve dnech 18. až 20. 9. 2013 bude v DMCZ probíhat kontrolní audit systémů řízení bezpečnosti a ochrany zdraví při práci a ochrany životního prostředí. Cílem kontrolního auditu je přezkoumat, zda společnost účinně udržuje systémy v souladu s požadavky norem OHSAS 18001:2007 a EN ISO 14001:2004.

Více zde

DENSO se účastní závodu Dračích lodí

V sobotu 14. 9. 2013 proběhne na jablonecké přehradě závod dračích lodí, tzv. memoriál Jaroslava Poslta.

Více zde

Domov pro seniory Vratislavice nad Nisou

Středa, 4. 9. 2013 | Vratislavice nad Nisou Ve středu 4. září proběhla v Domově pro seniory od 13:30 další pravidelná CSR aktivita – Petanque.

Více zde

DENSO vyhrálo 1. Automotive CUP

V sobotu 31. srpna 2013 proběhl v Liberci historicky první Automotive CUP 2013. V areálu Slovanu Liberec si o prvenství kromě DENSO MANUFACTURING CZECH zahrálo i dalších 5 týmů z Automotive, jako je např. Benteler Automotive, TRW, Fehrer Automotive, Knorr-Bremse, Magna Exteriors & Interiors.

Více zde

DENSO nacvičovalo evakuaci

Dne 16. srpna 2013 proběhl ve společnosti DENSO úspěšně nácvik evakuace. Cílem nácviku bylo vyzkoušet plynulost evakuace pro případ, že by ve výrobní hale vznikl požár nebo nebezpečná událost.

Více zde

v DMCZ proběhla soutěž kroužků kvality

Dne 9. srpna 2013 proběhla v DMCZ v prostorách PR Hall soutěž kroužků kvality. Celkem 7 týmů z oddělení CON, HC, Press, DL Pulley, HVAC MQB, HVAC BMW a HVAC MFA v prezentacích představilo svou roční práci zaměřenou na zlepšení kvality své výrobní linky.

Více zde

DMCZ vydalo výroční zprávu

V průběhu letních prázdnin byla vydána Výroční zpráva společnosti DENSO MANUFACTURING CZECH s.r.o. za fiskální rok 2012.

Více zde

DMCZ se úspěšně zapojilo do Trainee programu REUS

Společnost DENSO MANUFACTURING CZECH se připojila k dalším evropským pobočkám svou aktivní účastí v mezinárodních programech odborných praxí, které prezentují trend moderní doby a jsou cenným nástrojem předávání zkušeností mezi společnostmi DENSO. Jedním z takových programů je např. i program evropské studentské soutěže Rise of the European Stars (REUS).

Více zde

V DENSO proběhl Family day

Už po osmé firma DENSO MANUFACTURING CZECH organizovala pro své zaměstnance a jejich rodiny tzv. DENSO FAMILY day. V tento výjimečný den, kdy mohou rodinní příslušníci zaměstnanců společnosti nahlédnout pod pokličku výrobního závodu se koná vždy třetí červnový víkend před začátkem školních prázdnin. Díky pěknému slunečnému počasí se cca 630 zaměstnanců pochlubilo svým rodinám se svým pracovním prostředím a užilo si řadu atrakcí, zábavný kulturní program, dobré jídlo a pití.

Více zde

DMCZ uspělo v Czech TOP 100

Tak jako každý rok i letos se společnost DENSO MANUFACTURING CZECH s.r.o. zúčastnila prestižní ankety Czech top 100, ve které jsou vyhodnocovány nejvýznamnější podniky České republiky. Hodnotícím kritériem ankety je objem tržeb za předešlé účetně uzavřené období, tj. fiskální rok 2012.

Více zde

DMCZ podpořilo Kulturní slavnosti seniorů

DMCZ již pátým rokem finančně podpořilo sérii seniorských akcí, které jsou hromadně nazvány „Kulturní léto seniorů“. Hlavním organizátorem a garantem poskytující prostory je Domov pro seniory ve Vratislavicích n /Nisou.

Více zde