Vánoce se blíží

Blíží se období Vánoc a děti začínají psát dopisy Ježíškovi. Vánoční stromek v Densu letos plní přání dětí našich zaměstnanců. V předvánočním čase si budou moci zaměstnanci vyzvedávat kartičky, na které děti napíší svá přání, které pak zaměstnanci zavěsí na vánoční stromek. Děti budou moci psát svá přání do 14.12.2020, poté vylosujeme 10 dětí, kterým jejich přání splníme. Maximální hodnota dárku je 2000 CZK.

Vánoční nadílkou našich zaměstnanců v podobě vánočního cukroví budeme chtít potěšit staré o opuštěné lidi v Domově seniorů ve Vratislavicích nad Nisou. Zapojit se bude moci každý zaměstnanec, který se bude chtít podělit o pár kousků vánočního cukroví a pomoci seniorům udělat si tak krásné Vánoce.

Nezapomínáme ani na Vánoce v útulku. I chlupáči mají svá vánoční přání. A když to nebude nový domov a milující páníčci, budou moc rádi za jakékoli dárečky. Od začátku prosince mohou naši zaměstnanci až do poslední adventní neděle nosit krmiva a hračky pro psy a kočky v libereckém útulku Archa.

vanocni peceni

sbirka pro utulek