Hravé prázdniny plné sportu

Unikátní sportovní příměstský tábor? To jsou Hravé prázdniny, které patří k nejoblíbenějším příměstským táborům na Liberecku, který se zaměřuje na sportovní vyžití dětí a zdravý životní styl.

Každoročně se koná v areálu Sport Parku Liberec a přilehlé Home Credit Areně. Je určen pro děti ve věku od 6 do 15 let a koná se (v několika) v sedmi turnusech. Své děti mohli naši zaměstnanci přihlásit na týdenní turnus plný sportu a zábavy konaný v termínu 11. – 15.7.2022. Přihlášeno jsme měli 25 mladých sportovců, kterým Denso přispělo částkou 2 000,- Kč z celkové ceny tábora 3 500,- Kč.

Organizátoři si pro děti připravili zajímavý program, kdy si děti mohly vyzkoušet více i méně známé sporty jako je gymnastika, atletika nebo třeba softball či judo. Na programu byl i výlet do Nisa Parku Vratislavice, cyklo workshop s CYCOLOGY nebo Markétina dopravní výchova. Důraz na správný a zdravý pohyb, kvalitní rozcvičky a zdravé a plnohodnotné stravování – o to vše se postarali specialisté ze Sport Park Medical, Bageterie Boulevard, Coloseum Liberec a Globus Česko Liberec.