Výroční zpráva 2013

Výroční zpráva za rok 2013 ke stažení zde.

V DMCZ proběhla tisková konference

V sobotu 7. 6. 2014 v dopoledních hodinách proběhla v DMCZ tisková konference, jejímž cílem bylo poukázat na to, že DMCZ v Liberci už 10 let sériově vyrábí klimatizační jednotky a přiblížit společnost novinářům, odborné veřejnosti (ředitelům škol) a partnerům, s kterými je navázána dlouhodobá spolupráce v rámci CSR – společenské odpovědnosti.

Více zde

DMCZ oslavilo 10 vítězných let sériové výroby

DMCZ oslavilo 10 vítězných let sériové výroby.

Více zde

Senioři byli s DMCZ v ZOO

Ve středu 28. května proběhla další CSR aktivita určená seniorům z Domova pro seniory ve Vratislavicích nad Nisou. Tentokráte jsme společně vyrazili na výlet do liberecké Zoologické zahrady. 

Více zde

DENSO FOTBAL CUP 2014, jak skončil turnaj v malé kopané

V sobotu 24. května 2014 proběhl 5. ročník fotbalového klání v malé kopané tzv. DENSO FOTBAL CUP. Na hřišti ZŠ Broumovská bojovalo o vítězství 11 týmů v čase od 9 do 15 hodin.

Více zde

Kolektivní smlouva pro fiskální rok 2014 uzavřena

Začátkem května 2014 DMCZ a Základní odborová organizace Denso ASO uzavřely jednání o nové Kolektivní smlouvě na fiskální rok 2014.

Více zde

Výsledky soutěže technických dovedností 2014

V libereckém DENSU proběhl již 7. ročník soutěže technických dovedností „Technical Skills Competition 2014.“

Více zde

Internetová prezentace společnosti

V průběhu dubna 2014 se DMCZ zúčastnilo celorepublikové mediální kampaně zaměřené na absolventy vysokých škol „Měsíc studentů a absolventů“. V rámci této akce byla pro návštěvníky realizována virtuální prohlídka výrobního závodu a zájemci na serverech Jobs.cz, TOPjobs.sk, Facebook, Youtube, také pomocí cíleného mailingu, přes studentské weby, PPC (pay per click) kampaně, mohli nahlédnout do zákulisí DMCZ. Virtuální prohlídka byla vytvořena z prostor recepce, firemní kantýny, výrobní haly, oddělení designu a oddělení kvality.

Více zde

DENSO organizuje 5. ročník malé kopané

V sobotu 24. května pořádá DMCZ pátý ročník fotbalového klání v malé kopané – tzv. DENSO FOTBAL CUP 2014. Akce začíná slavnostním výkopem v 9:00 hod. na hřišti ZŠ Broumovská.

Více zde

Výsledek dozorového auditu systému kvality v DMCZ

Ve dnech od 14. 4. do 16. 4. 2014 proběhl v DMCZ dozorový audit QMS (Quality Management System). Cílem auditu bylo ověřit, zda DMCZ plní požadavky systému dle normy ISO/TS 16949. Auditoři vyhodnotili výsledek velmi kladně, byly nalezeny pouze 2 malé neshody a navrženo 6 příležitostí ke zlepšení.

Více zde

Denso podpořilo realizaci běžeckého závodu

Díky sponzorské podpoře DMCZ se mohl i letos uskutečnit již 18. ročník běžeckého závodu „Cena Tolštejnského panství“ a „Memoriál Milana Krupky“..

Více zde

DENSO hokejový tým zazářil v Pižmoňově poháru

V sobotu 12. dubna 2014 proběhl v Liberci ve Svijanské aréně 14. ročník turnaje neregistrovaných hráčů v hokeji, tzv. Pižmoňův pohár.

Více zde

V DMCZ proběhlo jednání ERLK

Dne 26. března 2014 proběhlo v DMCZ jednání Ekonomické rady Libereckého kraje (ERLK), které je poradním orgánem hejtmana Libereckého kraje Martina Půty. „Poradní sbor“ hejtmana je složen z významných podnikatelů a zaměstnavatelů Libereckého kraje, kteří se scházejí pravidelně jednou za dva měsíce a diskutují nad aktuálními ekonomickými tématy, které ovlivňují rozvoj Libereckého regionu.

Více zde

CSR - Malování velikonočních vajíček

Dne 16. dubna 2014 proběhne v Domově pro seniory ve Vratislavicích malování velikonočních vajíček a zdobení medových perníčků.

Více zde

DMCZ slavilo úspěch v EF aktivitách

Dne 28. 2. 2014 proběhlo v Turecku pravidelné setkání PKM ( Production Kaizen meeting), jehož úkolem je vyhodnocovat nejlepší zefektivňující aktivity fiskálního roku 2013, které byly zařazeny do výrobních procesů výrobních závodů DENSO v Evropě – tzv. EF aktivity (Excellent Factory – Excelentní výrobní závod).

Více zde