Vývoj mimořádné události v DMCZ

Jak šel čas s mimořádnou situacíe, která nastala v DMCZ dne 13. 2. 2013 v 18:45 hodin.

Více zde

Skončila série odborných školení

V únoru 2013 byl uzavřen cyklus odborných školení se zaměřením na hliník, který organizovalo tréninkové centrum DMCZ společně se společností Libeos.

Více zde

Tiskové prohlášení k mimořádné události v DMCZ

Liberec, 14.2.2013 – dne 13.2.2013 v 18:45 došlo k mimořádné události ve společnosti DENSO MANUFACTURING CZECH. V prostoru odmašťovací pece EVAPORÁTORU č. 3 se vznítil izolační materiál, čímž se generovalo větší množství kouře, které pronikalo ze strojního zařízení do výrobní haly.

Více zde

Významná setkání

Dne 5. února 2013 navštívili čelní představitelé DMCZ nově zvoleného hejtmana libereckého kraje (LK), Bc. Martina Půtu

Více zde

DMCZ podpořilo setkání pěstounských rodin z Liberce

V rámci Společenské zodpovědnosti podpořilo DMCZ setkání pěstounských rodin, které proběhlo dne 23. ledna 2013 pod záštitou Statutárního města Liberec.

Více zde

DMCZ podpořilo benefiční koncert pro sdružení TULIPÁN

V rámci Společenské zodpovědnosti DMCZ podpořilo, pro občanské sdružení TULIPÁN, charitativní koncert Báry Basikové v kostele sv. Antonína Velikého v Liberci.

Více zde

DMCZ patří mezi dodavatele pro Auto roku 2013

Sdružení automobilového průmyslu ČR (AutoSAP), vyhlásilo výsledky celorepublikové soutěže „Dodavatel pro Auto roku 2013 “. V soutěži je vždy posuzována kvalita českých firem, které dodávají své díly a příslušenství do 37 vozů nominovaných vozů.

Více zde

Tým z DMCZ - stříbrní na světové soutěži Kroužků kvality

Dne 30.listopadu 2012 se tým CoBra 1 zúčastnil mezinárodní konference kroužků kvality, která se konala v Japonsku, Kariya, v budově ředitelství DENSO. Tým z české pobočky se zabýval řešením scrapu (odpadu) nových projektů na středisku Kondenzátor.

Více zde

Vánoční párty DMCZ 2012

Vánoční párty společnosti DMCZ, proběhla tradičně v Centru Babylon v sobotu dne 15. prosince 2012 a byla slavnostně zahájena prezidentem společnosti Karlem Balatkou.

Více zde

Šťastné a veselé

Kalendářní rok 2012 se pomalu blíží ke svému konci a všichni se začínáme připravovat na blížící se Vánoční svátky.

Více zde

DMCZ v tisku

Dne 27. listopadu 2012 zorganizovala MF DNES panelovou diskusi se zástupci největších firem v Libereckém kraji na téma „Zaměstnavatelé Libereckého kraje“.

Více zde

Dobrovolná sbírka zaměstnanců DMCZ pro kojenecký ústav

Již šestým rokem byla organizována dobrovolnou předvánoční sbírka zaměstnanců DMCZ pro Dětské centrum SLUNÍČKO. Za vybrané finanční prostředky byly dle přání ošetřujícího personálu centra nakoupeny věci, které děti nejvíce potřebují – tzn. pleny, vlhčené ubrousky, vatové tyčinky. V letošním roce se zaměstnancům DMCZ podařilo vybrat finanční částku 10.100,- Kč.

Více zde

DMCZ se zúčastnilo panelové diskuze

Dne 27. listopadu 2012 proběhla v Paláci Syner panelová diskuse na téma Zaměstnavatelé Libereckého kraje, kterou připravila MF DNES pro zástupce největších firem v Libereckém kraje.

Více zde

DMCZ plánuje sérii odborných školení

Tréninkové centrum DMCZ ve spolupráci se společností LIBEOS připravuje na leden a únor 2013 pro zaměstnance společnosti sérii školení zaměřených na hliník, tj. materiál, z kterého DMCZ vyrábí velkou část svých výrobků.

Více zde

DMCZ se zúčastnilo veletrhu pracovních příležitostí

Dne 5. 12. 2012 se DMCZ zúčastnilo 17. ročníku Veletrhu pracovních příležitostí na půdě Technické univerzity Liberec s názvem T-fórum 2012, který pořádala nezávislá agentura IAESTE.

Více zde