DMCZ podpořilo setkání pěstounských rodin z Liberce

V rámci Společenské zodpovědnosti podpořilo DMCZ setkání pěstounských rodin, které proběhlo dne 23. ledna 2013 pod záštitou Statutárního města Liberec.

Více zde

DMCZ podpořilo benefiční koncert pro sdružení TULIPÁN

V rámci Společenské zodpovědnosti DMCZ podpořilo, pro občanské sdružení TULIPÁN, charitativní koncert Báry Basikové v kostele sv. Antonína Velikého v Liberci.

Více zde

DMCZ patří mezi dodavatele pro Auto roku 2013

Sdružení automobilového průmyslu ČR (AutoSAP), vyhlásilo výsledky celorepublikové soutěže „Dodavatel pro Auto roku 2013 “. V soutěži je vždy posuzována kvalita českých firem, které dodávají své díly a příslušenství do 37 vozů nominovaných vozů.

Více zde

Tým z DMCZ - stříbrní na světové soutěži Kroužků kvality

Dne 30.listopadu 2012 se tým CoBra 1 zúčastnil mezinárodní konference kroužků kvality, která se konala v Japonsku, Kariya, v budově ředitelství DENSO. Tým z české pobočky se zabýval řešením scrapu (odpadu) nových projektů na středisku Kondenzátor.

Více zde

Vánoční párty DMCZ 2012

Vánoční párty společnosti DMCZ, proběhla tradičně v Centru Babylon v sobotu dne 15. prosince 2012 a byla slavnostně zahájena prezidentem společnosti Karlem Balatkou.

Více zde

Šťastné a veselé

Kalendářní rok 2012 se pomalu blíží ke svému konci a všichni se začínáme připravovat na blížící se Vánoční svátky.

Více zde

DMCZ v tisku

Dne 27. listopadu 2012 zorganizovala MF DNES panelovou diskusi se zástupci největších firem v Libereckém kraji na téma „Zaměstnavatelé Libereckého kraje“.

Více zde

Dobrovolná sbírka zaměstnanců DMCZ pro kojenecký ústav

Již šestým rokem byla organizována dobrovolnou předvánoční sbírka zaměstnanců DMCZ pro Dětské centrum SLUNÍČKO. Za vybrané finanční prostředky byly dle přání ošetřujícího personálu centra nakoupeny věci, které děti nejvíce potřebují – tzn. pleny, vlhčené ubrousky, vatové tyčinky. V letošním roce se zaměstnancům DMCZ podařilo vybrat finanční částku 10.100,- Kč.

Více zde

DMCZ se zúčastnilo panelové diskuze

Dne 27. listopadu 2012 proběhla v Paláci Syner panelová diskuse na téma Zaměstnavatelé Libereckého kraje, kterou připravila MF DNES pro zástupce největších firem v Libereckém kraje.

Více zde

DMCZ plánuje sérii odborných školení

Tréninkové centrum DMCZ ve spolupráci se společností LIBEOS připravuje na leden a únor 2013 pro zaměstnance společnosti sérii školení zaměřených na hliník, tj. materiál, z kterého DMCZ vyrábí velkou část svých výrobků.

Více zde

DMCZ se zúčastnilo veletrhu pracovních příležitostí

Dne 5. 12. 2012 se DMCZ zúčastnilo 17. ročníku Veletrhu pracovních příležitostí na půdě Technické univerzity Liberec s názvem T-fórum 2012, který pořádala nezávislá agentura IAESTE.

Více zde

Jaká byla Mikulášská besídka 2012?

Od roku 2007 připravuje DMCZ pro své zaměstnance a jejich děti Mikulášskou besídku. Nedělní odpoledne si 2. prosince 2012 do Tipsport Arény Liberec přišlo zpříjemnit 561 dětí a 588 dospělých.

Více zde

DMCZ zve své zaměstnance na oběd zdarma

Za skvělé umístění českých kroužků kvality v Itálii a následnou reprezentaci DMCZ a potažmo i Evropy v Japonsku, se vedení DMCZ rozhodlo zorganizovat - Vánoční Free Lunch Day u příležitosti úspěchu kroužků kvality.

Více zde

Spolupráce se středními školami - Odborníci do škol!

V rámci dlouhodobé spolupráce se Střední odbornou školou a Gymnáziem Na Bojišti se DMCZ stalo partnerem v projektu „Odborníci do škol!“

Více zde

CSR - senioři z Vratislavic soutěžili

Dne 21. listopadu 2012 proběhly v Domově pro seniory ve Vratislavicích sportovní hry seniorů. Závodilo se v košíkové, střelbě na terč a lovení rybiček. Akce se zúčastnilo celkem 30 seniorů s asistencí 3 dobrovolníků z DMCZ.

Více zde